Informacja o pogrzebie śp. Ewy Świtalskiej

W dniu 29 grudnia 2017 roku odeszła do wieczności śp. Ewa Świtalska. Oboje z mężem - śp. Ryszardem - od prawie 30 lat należeli do Domowego Kościoła przy parafii św. Maksymiliana w Lublinie.

Czytaj więcej...

BAL KARNAWAŁOWY 2018

milosc1bSerdecznie zapraszamy na Bezalkoholowy Kostiumowy Bal Karnawałowy „MIŁOŚĆ niejedno ma imię... - słynne pary na ekranie, w książce i w życiu”który odbędzie się w Sali Błękitnej przy Parafii pw. św. A. Boboli w Lublinie ul. Paderewskiego 20 w dniu 27 stycznia 2018 roku.

Czytaj więcej...

Relacja ze Święta Patronalnego

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z całego Święta Patronalnego, które przeżywaliśmy w sobotę 9 grudnia. Udostępniamy też nagraną homilię ks. Marka Urbana wygłoszoną podczas uroczystej Mszy Świętej w Archikatedrze oraz krótki filmik nagrany wśród świętujących Oazowiczów.

Czytaj więcej...

Nowe rekolekcje tematyczne! - zapisy

Diecezjalna Diakonia Społeczna serdecznie zaprasza członków Ruchu Światło-Życie oraz małżeństwa Domowego Kościoła na rekolekcje tematyczne: BÓG.HONOR.OJCZYZNA.

Czytaj więcej...

Zdjęcia i świadectwa z ORAR-u w Księżomierzy

7W dniach 8-12 listopada 2017 roku w Księżomierzy odbyły się rekolekcje dla rodzin - ORAR II st. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i przeczytania pięknych świadectw uczestników.

Czytaj więcej...

Boże Narodzenie 2017

Anioł Jej odpowiedział: BNobrazek
«Duch Święty zstąpi na Ciebie
i moc Najwyższego osłoni Cię.
Dlatego też Święte, które się narodzi,
będzie nazwane Synem Bożym (Łk 1,35).

Czytaj więcej...

III Kongregacja Diakonii Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Lubelskiej

Serdecznie zapraszam wszystkich członków Diakonii na III Kongregację Diakonii Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Lubelskiej, w dniu 28 kwietnia 2018 roku. Rozpocznie ona świętowanie 45-lecia Ruchu Światło-Życie w Archidiecezji Lubelskiej.

Ramowy program:

Czytaj więcej...