Zaproszenie od Księdza Arcybiskupa

W imieniu naszego Księdza Arcybiskupa Stanisława Budzika, z radością zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie – Dzień Jedności Środowisk Nowej Ewangelizacji.

Spotkanie odbędzie się w dniu 17 marca 2018 roku w Sanktuarium Matki Bożej Latyczowskiej – Patronki Nowej Ewangelizacji, w Lublinie (Parafia Matki Bożej Różańcowej, Lublin, ul. Bursztynowa 20).

Zgromadzimy się razem z innymi Wspólnotami i Ruchami o godz. 16.30 na uwielbieniu i katechezie, a następnie o godz. 18.00 na Eucharystii – przewodniczy Arcybiskup Stanisław Budzik.

list
(kliknij na powyższy list, aby powiększyć)

Służba liturgiczna, uwielbienie oraz oprawa muzyczna zostały powierzone Ruchowi Światło-Życie.

Powtarzamy za Ks. Arcybiskupem: "(…) chcemy spotkać się w tym gronie, aby się policzyć, tzn. zobaczyć, poznać, wspólnie się pomodlić i rozeznać, czego oczekuje od nas Pan w dziedzinie Nowej Ewangelizacji w naszej Archidiecezji".

Bardzo liczymy na liczną obecność członków naszego Ruchu, a szczególnie Domowego Kościoła. Dlatego Każda i Każdy z Was po imieniu jest zaproszony na to spotkanie. Prosimy o zaplanowanie tego szczególnego czasu i wzajemną zachętę do uczestnictwa. Mile widziane szaliki Domowego Kościoła.

Z Panem Bogiem,
Iwona i Włodek Pytlakowie
Para Diecezjalna Archidiecezji Lubelskiej