Oaza Rekolekcyjna Diakonii tuż tuż

Przedstawiamy informacje o zapisach na zbliżającą się wielki krokami Oazę Rekolekcyjną Diakonii organizowaną przez naszą filię:

1. Czym jest ORD (Oaza Rekolekcyjna Diakonii)?

„Zadaniem ORD jest ukazanie uczestnikom całościowej wizji i syntezy Ruchu Światło-Życie w celu wezwania ich do świadomej akceptacji programu Ruchu i oddania się w nim na służbę, stosownie do swoich możliwości. ORD stanowi przejście do członkostwa w Ruchu. Członkostwo - zgodnie z istotnymi założeniami Ruchu - jest równoznaczne z diakonią, czyli z przyjęciem odpowiedzialnej służby".
(Ks. F. Blachnicki, Podręcznik ORD)

2. Na rekolekcjach ORD obowiązują wszystkie zasady, z którymi uczestnicy spotykali się na wcześniejszych rekolekcjach.

3. TERMIN: 8-13 LISTOPADA 2016 R. W podanym terminie ORD pierwsza data jest dniem przyjazdu (do godz.18.00), druga - odjazdu rano po Eucharystii i śniadaniu. Zasadniczo nie przyjmuje się na ORD nikogo, kto ma zamiar przyjechać później lub odjechać wcześniej. Pierwszy i ostatni dzień posiadają bowiem szczególne znaczenie dla przeżycia ORD.

4. Miejsce, koszt i zgłoszenia

Miejsce: DOM „MORIA", AL. KOŚCIUSZKI 21B, 21-400 ŁUKÓW (gps: N 51.938147 E 22.382903)

Opłata za udział w rekolekcjach wynosi 200 zł. Część opłaty w formie zadatku 50 zł z dokładnym zaznaczeniem tytułu wpłaty (z dopiskiem „ORD") wpłaca się na konto: Katolickiego Stowarzyszenia „MORIA":
BGŻ SIEDLCE nr: 72 2030 0045 1110 0000 0045 7910 - do dnia 25.10.2016 r.

Zgłoszenia proszę kierować do Biura Diakonii Diecezjalnej w Siedlcach e-mailem:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

KARTA UCZESTNICTWA WRAZ Z INFORMACJAMI DO POBRANIA TUTAJ

5. Przy kompletowaniu osobistego ekwipunku należy pamiętać, aby zabrać ze sobą:

· Pismo Święte,
· dowód osobisty,
· instrument muzyczny (zabierają grający),
· śpiwór, prześcieradło i poszewkę na poduszkę
· skromny strój odświętny ,
· osobiste lekarstwa (dotyczy osób chorych).


Moderator Diecezjalny
ks. Piotr Drozd