36. Piesza Pielgrzymka

Wyruszyła 36. Piesza Pielgrzymka z Lublina na Jasną Górę. To czas rekolekcji w drodze.

 Zachęcam do wsparcia modlitewnego pątników. Zapraszam również do wyjazdu na 1 dzień pielgrzymki. 11 sierpnia 2014 roku wyjedziemy spod Archikatedry Lubelskiej o godz. 3.30. Tak, tak! Bardzo rano. Chcemy zdążyć na Eucharystię o godz. 8.00 w Małogoszczy. Tego dnia na pielgrzymce jest dzień poświęcony Słudze Bożemu Ks. Franciszkowi Blachnickiemu i Ruchowi Światło-Życie. Oprócz Eucharystii w grupach pielgrzymi wysłuchają katechezy przygotowanej przez Ks. Przemysława Kaweckiego - salezjanina. Tego dnia chcemy być obecni we wszystkich grupach pielgrzymkowych (19). Stworzymy 3 osobowe grupy, które podzielą się świadectwem bycia w Ruchu, dziełem Krucjaty Wyzwolenia Człowieka oraz zachęcimy do włączenia się w grupy formacyjne.

Zgłoszenia chętnych (młodzieży, dorosłych, rodziny) do wyjazdu i dawania świadectwa i chcących pomóc mówić o Ruchu, proszę wysłać na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do środy 6 sierpnia 2014 roku. 9 sierpnia w sobotę spotkanie przygotowawcze w Wieczerniku o godz. 14.00.

Nie wypada przyjechać do pielgrzymów z pustymi rękami. Proszę więc o pomoc w zakupieniu drożdżówek, wody, słodyczy (idzie ok. 2000 osób). Wszystkim, którzy chcą pomóc, serdecznie dziękuję.
Ks. Piotr Drozd

Więcej informacji o pielgrzymce na stronie www.pielgrzymka.lublin.pl