Oaza Ewangelizacji 1-6.02.2015

DSC 6467

Oaza Ewangelizacji - to 5 - dniowe rekolekcje opracowane w Ruchu Światło-Życie z materiałów Sługi Bożego Ks. Franciszka Blachnickiego (Rekolekcje Ewangelizacyjne).

Każdy dzień rekolekcji zawiera kerygmat - głoszony podczas homilii, spotkanie w grupach oraz podsumowanie, nabożeństwo wieczorne. Tematyka rekolekcji oparta jest na Słowie Bożym z niedziel Wielkiego Postu A - kerygmat głoszony w początkach chrześcijaństwa przygotowującym się do sakramentu chrztu świętego.

W okresie ferii zimowych od 2012 roku systematycznie w naszej diecezji odbywają się takie rekolekcji. Mają olbrzymią moc. Jest to czas łaski dla większości nowych osób, którzy później decydują się włączyć do Ruchu Światło-Zycie, a przede wszystkim kroczyć drogą ku dojrzałości chrześcijańskiej.

W dniach 01 - 06 lutego 2015 roku, 29 osób przeżyło takie właśnie rekolekcje. Dziękujemy serdecznie diakonii: Ks. Jerzemu Krawczykowi, Kasi, Natali, Asi i Mateuszowi za posługę podczas OE.

Trwa właśnie kolejna OE w domu rekolekcyjnym w Księżomierzy.

Otaczamy wszystkich modlitwą aby dzięki owocom tych rekolekcji ich droga wiodła ku świętości i aby świadectwo ich życia przybliżało innych do Chrystusa.

Galeria zdjęć z Oazy Ewangelizacji