Przedstawiamy się

wszyscyDiakonia Muzyczna to grupa ludzi z różnych wspólnot Ruchu Światło-Życie pragnących służyć swoimi talentami muzycznymi.

Jeżeli potrzebujesz naszej posługi lub chciałbyś do nas dołączyć to zapraszamy wcześniej do zapoznania się z naszymi przedstawicielami.

ksiadz1


Ks. Sławek
 - najlepszy muzyczny i nie tylko Moderator, wiele pomysłów, jeszcze więcej zajęć, zawsze otwarty i obecny tam gdzie potrzeba...

 


Wozni2a

Beata i Krzyś z Julcią, Weroniką i Martynką - mieszkają w ładnym domku, w którym jest piękny, duży pokój, ulubione miejsce spotkań naszej licznej Diakonii. Beatka i Krzyś to obecnie Para Odpowiedzialna za Diecezjalną Diakonię Muzyczną - tel. 693-153-300, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Ania i RadekHalasowie
Na co dzień cieszymy się, że mamy siebie nawzajem.
Od święta i na urlopie zaglądamy w różne zakamarki naszej Ojczyzny, a czasem dalej, pamiętając o zaczerpnięciu Wody w oazach. Przygrywając sobie na gitarze śpiewamy cienko (sopranem i tenorem), jednym głosem (czasem dwoma), że Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem (Koh 3, 1).


Garbacz

Karolina, Paweł i Daniel
Jesteśmy w Diakonii Muzycznej ponieważ wszyscy bardzo lubimy śpiewać. Karolina-altem. Paweł- basem. Daniel jeszcze nie wybrał swojego głosu. Ale niewątpliwie jest miłośnikiem muzyki, zwłaszcza kościelnej. Śpiew to jedna z naszych ulubionych form modlitwy. Można powiedzieć, że miłość do muzyki połączyła nas. To własnie na spotkaniu Diakonii Muzycznej, do której oboje dołączyliśmy jako studenci, z zupełnie różnych stron Polski, poznaliśmy się po raz pierwszy.


Monika, Łukasz, Franek i Marysia

Rodzina HapkowMonika, Franek i Marysia:
Na co dzień ubogacamy się nawzajem swoimi osobami, bo jestem na urlopie wychowawczym. Diakonia muzyczna to dla nas miejsce do rozwijania swoich talentów (śpiew sopranem) i oswajania się Franka i Marysi z muzyką. To także miejsce, gdzie możemy wspierać rozwój talentu i patrzeć jak mąż i tatuś się realizuje. Franka hobby to piłka, samochody i odkrywanie świata.

Marysia obecnie jest na etapie poznawania możliwości swojego głosu. Ja podzielam zainteresowanie Łukasza grami. Lubię jeździć na łyżwach i uwielbiam góry. To pierwsza moja miłość zaraz po chłopakach:)
Moje motto: Żyj tak, żeby niczego nie żałować.

Łukasz:
Na co dzień jestem programistą w firmie CGM. Tworzę oprogramowanie dla szpitali i przychodni.
Diakonia Muzyczna to coś, o czym marzyłem od dawna. Przez długie lata byłem bowiem animatorem muzycznym w Ruchu Światło-Życie. I wreszcie tu znalazłem swoje miejsce. Lubię grać na gitarze i lubię śpiewać (śpiewam basem). Lubię dobrą muzykę. Lubię także herbaty z całego świata. Poza tym moim chyba największym hobby są gry planszowe, których mam całkiem sporą kolekcję.
Moje motto: Ancora imparo - Ciągle się uczę


Marysia i Andrzej

Marysia i Andrzej
Co robimy na co dzień?:
Marysia: - pracuję w biurze podróży
Andrzej: zajmuje się łańcuchem dostaw - branża spożywcza

Dlaczego jesteśmy w diakonii muzycznej?:
Marysia - od zawsze na różnego rodzaju rekolekcjach "udzielałam" się muzycznie; lubię to robić; diakonia muzyczna daje mi możliwość konkretnej posługi; poza tym w diakonii są fajni ludzie - lubię z nimi przebywać; formacja to kolejny powód - pozwala świadomie przezywać podejmowaną posługę
Nasze hobby:
wspólnym hobby: puszczanie latawca, narty, gotowanie, pieczenie, góry. Dodatkowo Marysia: różnego rodzaju robótki ręczne
Na czym gramy: skrzypce
Jakim głosem śpiewamy:
Marysia - raczej alt (jak trzeba także sopran)
Andrzej – tenor


Kasia i Marcin

Kasia i Marcin
NA CO DZIEŃ zajmujemy się sobą nawzajem Smile. Poza tym Kasia studiuje i pracuje jako wolontariusz, a Marcin pracuje zarobkowo.

JESTEŚMY W DIAKONII MUZYCZNEJ, ponieważ kochamy muzykę i poprzez nią chcemy chwalić Pana Boga, ubogacać Liturgię i wszelkie uroczystości oraz radować się tym, że możemy to robić Smile.

NASZE HOBBY to muzykowanie (nie tylko w diakonii), rozmowy o poważnych i mniej patetycznych sprawach Smile, wspólne gotowanie, oglądanie filmów, podróże małe i duże oraz temu podobne formy spędzania czasu. Dodatkowo Marcin: jazda na nartach - próbuje tym sportem zarazić Kasię Smile.
PRÓBUJEMY GRAĆ na fortepianie – Kasia i na gitarze – Marcin
ŚPIEWAMY sopranem/altem (zależy, jaka jest potrzeba) – Kasia, basem – Marcin.


Niezgoda1 Marzena i Andrzej 
Bardzo zgodnie przemierzają nie tylko bieszczadzkie szlaki, oczywiście ze śpiewem na ustach


Ela i Tomek Bielawscy
Potrafią grać na cztery ręce, dlatego często ratują z opresji muzycznej wszelkie spotkania i rekolekcje, które potrzebują wsparcia kogoś z 
gitarą.

 


Aga1 Agnieszka 
Śpiewa, gra na klawiszach i uczestniczy we wszystkich możliwych warsztatach muzycznych, jako nasz przedstawiciel, aby potem dzielić się z nami zdobytą tam cenną wiedzą muzyczną.

 

 Pozostałych członków naszej Diakonii jeszcze nie udało się nam sfotografować...